Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Dodane: Czwartek, 17 Maj, 2018  13:43

Opis oferty:

Oczyszczalnie przydomowe typu NV od 0,8 do 3,42 m3/d.

Niezawodność oczyszczalni NV wynika z jej prostoty budowy. Dwie komory, brak automatyki sprawia, że oczyszczalnie Traidenis są bezawaryjne i bezobsługowe. Niepotrzebny jest osadnik wstępny , gdzie dochodzi do beztlenowego podczyszczenia ścieku tzw. procesu gnilnego, który trwa 2-3 doby a co za tym idzie z oczyszczalni Traidenis nie wydobywa się nieprzyjemny zapach. Dodatkowo nie ma części mechanicznych znajdujących się w środku oczyszczalni takich jak, sterownik, który odpowiada za pracę, przewodzików, filtrów oraz pomp mamutowych, które odpowiedzialne są za recyrkulację ścieków między komorami. Urządzenia te wymagają częstego mycia i wymiany w razie uszkodzenia oraz wymagają stałego nadzoru.

Zastosowanie
Konstrukcja stożka jak i małe gabaryty oczyszczalni pozwalają nam na montaż na małych działkach . Dużą zaletą oczyszczalni biologicznej NV jest możliwość montowania jej na terenie, gdzie występują wysokie poziomy wody gruntowej. Średnica oczyszczalni dla 4 osób wynosi 1.70m, to pozwala na zamontowanie oczyszczalni na powierzchni 4m2. Ponieważ nie wymaga drenażu, a oczyszczony ściek dodatkowego doczyszczania. Oczyszczalnia Traidenis wykonana jest z żywicy oraz włókna szklanego co pozwala nam na posadowienie jej na dowolnej głębokości bez dodatkowych zabezpieczeń: wylewek, ścian, płyt betonowych. Wytrzymałość na zgniatanie wynosi 58kn/m2. Dla porównania oczyszczalnie z polietylenu około ( 10 kN/m2 ).

Eksploatacja
Koszt utrzymania oczyszczalni Traidenis jest bardzo niewielki, bo pobór prądu przez dmuchawę o mocy 44 WATT to miesięczny koszt 12 zł i raz do roku wybranie nadmiernego osadu czyli koszt wezwania wozu asenizacyjnego. Nowością jest modyfikacja z workiem ( airliftem ) eksploatacja bez konieczności użycia wozu asenizacyjnego czyli tam gdzie jest problem z dojazdem ciężkiego sprzętu . Użytkowanie oczyszczalni Traidenis nie wymaga dosypywania bakterii czy innych środków. Więc całkowity koszt eksploatacji w przeciągu roku wyniesie około 220 zł. Biorąc pod uwagę koszt utrzymania szamba inwestycja w przydomową biologiczna oczyszczalnie Traidenis zwróci się w przeciągu 3-4 lat.Podana cena produktu jest ceną netto.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Radzymin
Traidenis-Pol
Na Lento.pl od 14 maj 2013
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie